Kávy

Kávy patří bezesporu k základním produktům, které jsou z nápojových automatů v různých formách vydávány. Našim zákazníkům proto nabízíme pestré portfolio káv, které čítá od zrnkových přes instantní až po kávové speciality. Zrnkové kávy jsou praženy u předních italských výrobců a jsou synonymem špičkové kvality. Výběr instantních káv je také opravdu široký a v naší nabídce můžete nalézt všechny druhy káv vyrobených pomocí moderních technologií výroby, které jsou v současné době na trhu.


Kakaové nápoje

Pod značkou Venda Chocco Vám nabízíme vynikající kakaové nápoje, které zajisté zaujmou pevné místo ve Vašem portfoliu. Všechny směsi jsou charakteristické svými bezproblémovými mechanickými vlastnosti ve stroji, bohatou pěnou a skvělým aroma. V naší nabídce určitě nalezne tu pravou směs dle svých preferencí opravdu každý.

K dispozici jsou nápojové směsi příjemného mléčného profilu s výtečným aroma, vynikající kakaové nápoje s příchutí a také prémiové produkty s vyšším obsahem kakaového prášku, který dodává finálnímu nápoji plnou čokoládovou chuť.


Mléčné náhrady

Mléčné náhrady jsou velmi důležitou součástí nabídky výrobků naší společnosti. Bohatá nabídka čítá od klasických creamerů obsahujících rostlinný kokosový tuk, dále toppingy a granulovaná mléka až po 100% sušené mléko bez přidaných cukrů. Každý operátor zajisté nalezne ideální řešení právě pro své automaty.


Cappuccina

Venda Cappuccina jsou kávové nápojové směsi, určené pro přípravu výtečného cappuccina v nápojových automatech. Doporučujeme využívat tyto produkty také v kombinaci s kávou, kdy získáte jedinečný nápoj Moccaccino. Produkty této kategorie obsahují vysoký podíl kvalitní sprejově sušené kávy v kombinaci s příslušným aromatem příchutě nápoje.


Milky Shake

Venda Milky Shake je oblíbená řada mléčných koktejlů s širokým výběrem příchutí, které byly modifikovány na základě moderních trendů vendingových nápojů. Nápoje lze vydávat jak v teplé, tak i studené podobě. Výrobky neobsahují sladidlo aspartam a jsou velmi vyhledávané především dětmi.


Čaje a čajové speciality

Široká nabídka Venda Tea obsahuje klasické černé a červené čaje v mnoha příchutích. Kvalita černých čajů je podtržena obsahem extraktu velmi kvalitního cejlonského čaje, jenž posílí jejich výraznou chuť a vůni. Oproti tomu řada červených čajů obsahuje ibiškový extrakt, který tvoří v kombinaci s aromatem příjemnou chuť, kterou ocení zejména děti.

V naší nabídce naleznete celou řadu specialit, mezi které patří: Venda Lemon Tea, Hotfruits a Hotherbs – horké nápoje s příchutí ovoce a bylin.


Polévky

AG FOODS polévky jsou vhodná svačinová řešení pro všechny druhy nápojových automatů. Naše polévkové směsi mají výraznou chuť, jsou charakteristické svou vydatností, díky které předčí jakoukoliv polévku na trhu.


Cukr

Vendingový cukr od naší společnosti je ideálním řešením pro Vaše nápojové automaty. Jedná se o řepný cukr bez přísady aromatických přípravků a barviv. Kvalitní triplexová fólie zajišťuje ochranu před vlhkem, čímž jsou minimalizovány jakékoliv ztráty, až do chvíle vsypání cukru do automatu. Je vhodný ke slazení všech nápojů (kávy, čaje a ostatních).