MIXTURES for your success!

Kvalitní automat a skvělá práce operátora se neobejdou bez stabilního, profesionálního obchodního partnera, jenž přináší řešení na míru každému z Vás.

AG FOODS je již více jak 15 let komplexním dodavatelem v oblasti vendingu a právem se řadí mezi stabilní a nejúspěšnější producenty nápojových směsí ve střední Evropě.

Zabýváme se výrobou kompletního nápojového sortimentu určeného pro výdej především v horké podobě. Součástí nabízeného portfolia jsou také nápoje kategorie „ready to drink“, prémiové svačinové polévky a snacky. Našim klientům dodáváme rovněž ucelenou řadu nápojových kelímků a míchátek, to vše s atraktivní marketingovou podporou produktů.

Od roku 2010 ve vybraných státech střední Evropy nabízíme našim zákazníkům také profesionální vendingové stroje značky Bianchi včetně náhradních dílů.

Výrobky značky AG PRO přinášejí do vendingového segmentu vítané inovace, umožňující operátorům rozšiřovat nabízené portfolio a zvyšovat atraktivitu nápojů a specialit, což je podmínkou pro zachování přízně stále náročnějších zákazníků. Mezi námi dodávané nápojové směsi patří zejména kávy, kakaové nápoje, mléčné náhrady, čaje a čajové nápoje, cappuccina, Milky Shake, polévky a mnoho dalších produktů.

Posláním společnosti je vytvořit řešení typu „full service“ pro vendingové operátory a to vždy v nejvyšší možné kvalitě. Naše produkty jsou pod neustálou kontrolou jakosti a linie Venda tak může nadále růst. Vývoj a výroba je přizpůsobena potřebám našich zákazníků a novým tržním trendům, takže dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Nejvyšší možnou kvalitu našich výrobků dokládá především každoročně úspěšná obhajoba mezinárodních potravinářských certifikací IFS (International Food Standard). Požadavky kladené na získání certifikací jsou opravdu vysoké a skupina společností s těmito certifikáty je bezesporu elita ve svém oboru.