Vážení obchodní přátelé,

dovolte nám, abychom Vám představili naši společnost AG FOODS Group a. s., která byla založena rodinou Jízdných v roce 1990. Specializujeme se na vývoj, výrobu a distribuci rozpustných nápojových směsí. S tím souvisí také prodej a servis technologií pro přípravu těchto směsí do segmentů Food Service, Vending a HoReCa. Během období své činnosti jsme dosáhli mnoha významných obchodních úspěchů na českém trhu i v řadě zemí Evropy. Náš moderní výrobní závod a administrativní centrum se nachází v České republice v Košíkově u Velké Bíteše. Péči o středoevropské zákazníky zajišťují dceřiné společnosti na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. Produkty pod značkou AG FOODS jsou také exportovány do mnoha státu Evropy, od Velké Británie až po Rusko.

Nabízíme zákazníkům komplexní řešení pitných režimů a nápojového servisu. Zajišťujeme řešení pro individuální potřeby tak odlišných skupin zákazníků jakými jsou například mateřské školy, nemocnice, bezpečnostní složky státu, provozovatelé nápojových automatů či restaurační a hotelové provozy.

Za vším co děláme si stojíme a nikdy neriskujeme dobré jméno naší firmy. Ať už se jedná o kvalitu vstupních surovin, neustálou kontrolu všech procesů ve výrobě nebo důkladnou kontrolu hotových výrobků. Zdravotní nezávadnost je pro nás prioritou číslo jedna. Také zajištění klientského servisu a s tím související poskytování služeb prostřednictvím centra péče o zákazníky je pro nás přednostní. Stále stojíme před dalšími výzvami v dodávkách nápojů a technologií, poskytování služeb, v inovacích a vývoji nových produktů a hodláme tyto výzvy naplnit v zájmu spokojenosti Vás, našich zákazníků.