Pákové kávovary

Rancilio – pákové kávovary

Profesionální italské pákové kávovary určené pro přípravu tradičního espresa. Patří neodmyslitelně ke světové špičce nejen díky spolehlivosti a designu, ale také díky nadčasovým inovativním řešením, které dělají z přípravy kávy doslova požitek.


Mlýnky

Fiorenzato – profesionální mlýnky

Jednoporcový profesionální mlýnek F64EVO – jedinečný produkt firmy Fiorenzato, který je určený k přípravě kávy pro tradiční pákové stroje. Vyniká především svojí spolehlivostí, kvalitou a jednoduchostí obsluhy pomocí digitálního displeje.


OCS – office coffee system

Egro

Švýcarská kvalita v italském designu, perfektní spolehlivost, jednoduchá obsluha, výtečná kvalita připravené kávy – to jsou stroje EGRO. S kávovary EGRO dokáže i laik připravit kávu a kávové speciality jako cappuccino, café latté nebo latté macchiato v kvalitě, za kterou by se nemusel stydět ani profesionální barista.

Rex Royal

Společnost Rex Royal se věnuje vývoji a výrobě kávových strojů pro catering a kanceláře od roku 1937. Kompletní portfolio strojů je v současné době prodáváno úspěšně po celém světě. Stroje jsou charakteristické svým velmi vysokým výkonem, spolehlivostí a švýcarskou precizností. Neodmyslitelnou součastní strojů je nadčasový design a v případě posledních novinek touchscreen technologie.

Bianchi

Nápojové automaty Bianchi jsou vhodným řešením pro segment HoReCy a to především díky inovativním technologiím a okouzlujícímu designu. Modely automatických nebo poloautomatických strojů nabízí kapacitu výdeje až 300 šálků.

Kvalita kávy a dalších produktů vydaných z nápojových automatů Bianchi je srovnatelná s kvalitou barového espressa. Je zaručena především díky patentované technologii skupiny Bianchi. V naší nabídce naleznete modely Gaia a Leisa, které jsou ideálním řešením pro velký výdej nápojů.

Sielaff Sielissimo

Sielaf Sielissimo – samoobslužné kávové stroje předurčené pro office coffee service, bufety, snídaňové servisy nebo čerpací stanice. Sielaf Siellisimo pracuje jak se zrnkovou kávou tak s instantními produkty jako jsou čaje, čokolády a polévky.


Doplňkové technologie

Blender Faba F1

Profesionální vysokorychlostní mixér pro gastronomii určený pro přípravu koktejlů, nápojů s drceným ledem a ostatních mixovaných nápojů. Disponuje vysoce odolnými noži, 2-rychlostní mechanikou, bezpečnostní pojistkou a především polykarbonátovou hlavou, kterou je možno mýt v myčce.

Ugolini Delice

Technologie pro přípravu horkého, krémového kakaového nápoje CHOCCO CREAM a horkých ovocných nápojů HOTFRUITS. Výrobník slouží k ohřevu, promíchání a snadnému výdeji veškerých teplých nápojů. Je vhodný pro provozovny se středním a vyšším prodejem (např. restaurace, občerstvení, bufety, apod.).

Johny

Profesionální dvourychlostní frapovač Johny je vhodný pro přípravu koktejlů, Frappé, Milky Shake a ostatních mixovaných nápojů. Atraktivní design stroje s objemem nádoby 1000 ml je ideálním řešením pro všechny druhy gastronomických zařízení.

Cofrimell Oasis

Nové atraktivní výrobníky ledové tříště Oasis jsou ideální rovnováhou mezi italským designem a velmi kvalitním výkonem. Profesionální stroje Vám zajistí přípravu excelentních ledových nápojů ve velmi krátkém čase. Cofrimell Oasis nalezne své uplatnění v provozech se středním a vyšším prodejem nápojů. (např. plovárny, koupaliště, pěší zóny).

Brita – filtrace vody

Kvalitní nápoje nelze připravit bez kvalitní vody, a proto našim zákazníkům doporučujeme instalaci prvotřídních filtrů BRITA. Filtrace vody nejenom zlepšuje chuť připravovaných nápojů, ale také pomáhá prodlužovat životnost kávovarů a výrobníků horké vody.