Chocco Cream

chcKakaové nápoje značky Chocco Cream jsou bezpochyby jedny z nejlepších v této kategorii a jen stěží naleznete na trhu produkt podobné kvality. Jedná se o výtečné nápojové směsi, husté krémové konzistence a lahodné chuti. Jsou ideálním doplňkem nejen kávových konceptů. CHOCCO CREAM všech příchutí nabízíme v jednoporcovém balení, příchuť dark také v balení 640g pro výrobníky čokolády Ugolini, které ocení zejména kavárny a cukrárny s větším počtem obsloužených zákazníků.


Hotfruits / Hotherbs

hotNápoje kategorie HOT jsou dlouhá léta pevnou součástí naší nabídky. Jedná se o směsi pro přípravu výtečných horkých nápojů s příchutí ovoce či bylin.

Základem je sušená ovocná či bylinná složka v kombinaci s extrakty či dalšími složkami, které tvoří harmonický celek jedinečné intenzivní chuti a vůně. Nápoje neobsahují umělá barviva, konzervanty a sladidla.

V naší nabídce naleznete pestrou škálu příchutí, z níž si vybere každý.

Více informací naleznete na stránkách www.agfoods.eu/hotfruits


Frappé Avalanche Effect

faeFrappé Avalanche Effect je velmi oblíbeným, osvěžujícím nápojem plný mléčné chuti. Je vhodný především pro horké letní dny, připraven v kombinaci s mlékem nebo vodou a kostkami ledu. Zákazníci zajisté ocení tradiční „Avalanche effect“, hustou pěnu a plné ovocné chutě.


Icy Frappé to go

ICY FRAPPÉ to go – je unikátní koncept výdeje frappé pro provozovny s vysokou obrátkou zákazníků jako jsou koupaliště, fast foody, rychlé občerstvení, velké cukrárny. Jedná se o kompletní balíček na míru, kde naleznete vše, co je třeba pro přípravu výtečného ledového Frappé. Součástí Icy Frappé to go jsou vedle směsi pro přípravu nápoje také čiré kelímky, efektní vypouklé víčko a jumbo brčka.


Icy Fruity to go

iciyfrIcy Fruity to go je originální směs určená pro přípravu ledových tříští dle receptur společnosti AG FOODS. Vynikající chuť, vůně a stálost barvy tříště po celou dobu přípravy a výdeje výrobku je důkazem té nejvyšší možné kvality. Velkou výhodou oproti většině konkurenčních produktů je jednoduchost přípravy.