Varesina Caffé

varesinaVášeň servírovaná od roku 1919. První, vůní oplývající šálek Varesina Caffé espresso, byl servírován v roce 1919 v rodinné pražírně nacházející se v historickém centru italského města Varese.

Pro výrobu kávy Varesina se používá až 20 druhů těch nejlepších kávových zrn pěstovaných na plantážích Střední a Jižní Ameriky. Pečlivý výběr káv, tradiční postupy pražení a rodinné receptury, které se předávají z generace na generaci, dodávají kávě Varesina výjimečnou plnou chuť, nezaměnitelné aroma a bohatou cremu. Čerstvost kávy dodává každému šálku nezapomenutelný zážitek, a proto právem patří mezi ojedinělé „gourmet caffe“.

Varesina Caffé je určena zákazníků segmentu top gastronomie – luxusní kavárny, restaurace a také top hotely.

Více informací naleznete na stránkách www.varesinacaffe.eu


Caffé Don Cortez

cortezJedinečné italské espresso, které si Vás podmaní …

Don Cortez je exkluzivním produktem světoznámé společnosti Carraro Caffé a právem se řadí mezi gourmet kávy. Moderní kávové směsi značky Don Cortez jsou výsledkem mnohaleté práce a zkušeností mistrů kávy, kteří s pečlivostí svojí vlastní, věnovali rozsáhlému testování a experimentování značné úsilí.

Společnost AG FOODS je hrdá, že díky brandu Don Cortez, nabízí právě Vám směs kávy určenou pro milovníky italského espressa. Vyjádřeno slovy italských mistrů, Don Cortez v sobě snoubí kompaktní, smetanovou cremu oříškové barvy a příjemné ovocné aroma. Každý doušek rozehraje ve Vašich ústech lahodně sladké tóny, které promění okamžik pauzy v intenzivní a dlouhodobé potěšení.

Don Cortez nalezne své uplatnění v restauracích, kavárnách či hotelích, které preferují moderní řešení kávové značky.

Více informací naleznete na stránce www.agfoods.eu/doncortez


Bencini Caffé

benciniBencini Caffé je exkluzivním výběrem zrn, které Vám garantují prémiovou kvalitu v každém šálku. Káva je pražena v tradiční italské pražírně, jež používá pouze nejnovější dostupné technologie.

Směs velmi pečlivě vybraných kávových zrn je kombinací vysokoprocentní brazilské a středoamerické Arabiky, vyvážena Robustou z výběrových plantáží asijského regionu. Bencini caffé najde své uplatnění především při přípravě mléčných specialit, zákazníci ale zajisté ocení také unikátní chuť espressa. Nekonvenční, hravý design Bencini Caffé osloví především mladší generace.

Bencini caffé je vhodné pro zákazníky kaváren a restaurací, nicméně jej lze díky naší pestré nabídce brandovaných papírových kelímků také skvěle použít v oblíbené formě „to go“.

Více informací naleznete na stránkách www.agfoods.eu/bencinicaffe/


Jacobs

jacobs-nove-logo
Káva značky Jacobs je pojmem ve světě milovníků kávy již od roku 1895. Představuje jedinečný standard kvality kávy a lahodné aroma pro zákazníky po celém světě. Tato kávová značka je správná volba pro všechny, kteří preferují kávu s výraznou chutí a okouzlující vůní.

Káva Jacobs nalezne uplatnění jak u zákazníků typu čerpací stanice, hromadného stravování a podobně, kde jde o prémiovou kvalitu kávy samotné, tak známost dané značky.


Dordoni Caffé

dordoniDordoni Miscela Extra je tradičním výrobkem společnosti Carraro Caffé, která je synonymem špičkové espresso kávy nejen v Itálii, ale i v celém světě. Vyvážený poměr pečlivě vybraných zrn kávy Arabica a Robusta dodává kávě jedinečnou sametovou chuť pravého italského espressa. Přednostmi Miscela Extra jsou vynikající kompaktní crema, přetrvávající ovocná vůně, plná chuť.

Caffé Dordoni je vhodné pro široké použití v gastromii každého druhu. Svoje uplatnění najde při výrobě dlouhého espressa a mléčných kávových specialit, které se těší stále větší oblibě.


Ostatní kávy a nápojové směsi

Součástí nabídky naší společnosti pro segment HoReCa je také kompletní skladba instantních káv, které jsou využívány především pro snídaňové systémy v hotelích, čerpacích stanicích a v místech hromadného výdeje kávy a kávových nápojů. Záleží pouze na preferencích zákazníka, jaký druh kávy si přeje.

Dodáváme kávy freeze dried, aglomerizované a sprejově sušené. Nezbytnou součástí nabídky pro danou kategorii zákazníků jsou také mléčné náhrady, široké portfolio kakaových nápojů a mnohé další produkty, které jsou ideálním řešením pro hromadný samoobslužný výdej.