18 Březen 2020
18 března 2020,
 Off

Vážení obchodní partneři,

dovolte mi, abych Vás v této pro všechny složité době osobně ubezpečil, že skupina AG Foods Group je i přes nastalou situaci a vyhlášený nouzový stav nadále v plném provozu.

Vzhledem k nepříznivým okolnostem se snažíme pracovat o to intenzivněji, abychom zabezpečili 100% úroveň našich služeb.

Výrobní závody jsou v provozu bez omezení a všechna naše oddělení jsou Vám plně k dispozici. Náš logistický partner společnost GEIS doručuje zásilky ve standardním termínu.

S ohledem na situaci a nařízení vlády ČR a v zájmu zajištění bezpečnosti pro naše zákazníky i naše zaměstnance jsme samozřejmě zavedli ještě přísnější hygienické normy a dbáme pokynů úřadů.

Omezili jsme pohyb zaměstnanců, nejsou povoleny žádné návštěvy a osobní schůzky, maximálně využíváme prostředky online komunikace. Všichni zaměstnanci AG Foods Group mají k dispozici běžné komunikační nástroje, jako jsou Skype či WhatsApp pro telefonické i video konference.

Své objednávky můžete zadávat bez omezení tak, jak jste byli doposud zvyklí. Naši obchodní zástupci jsou připraveni plnit vaše požadavky. K dispozici je Vám samozřejmě I naše Zákaznické centrum na bezplatném tel. č. +420 800 627 653.

Děkujeme za Vaši přízeň a přeji Vám mnoho zdraví.

Jménem celého AG FOODS týmu

Milan Pech
Generální ředitel / CEO
milan.pech@agfoods.eu