Volné pozice:


 

Spojte Vaši kariéru s úspěšnou obchodně-výrobní ryze českou společností působící na trhu rozpustných nápojů již od roku 1990.

Informace pro zájemce o zaměstnání

Pokud jste si nevybrali žádné z nabízených volných pracovních míst a máte-li přesto zájem o zaměstnání ve společnosti AG FOODS Group a.s., můžete nám zaslat dotazník pro zájemce o zaměstnání (dotazník ke stažení viz. níže).

Prohlášení o ochraně osobních údajů při náboru zaměstnanců elektronickou cestou

AG FOODS Group a.s. respektuje Váš zájem o ochranu osobních údajů, které nám poskytnete. Chceme vás informovat o tom, jak budeme vaše osobní údaje využívat.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v životopise, zaslaném na personální odd. společnosti AG FOODS Group a.s., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, nejdéle však po dobu 1 roku.

Rámec prohlášení o ochraně osobních údajů

Toto prohlášení o ochraně osobních údajů se vztahuje na všechny osobní údaje, které nám poskytnete ve své žádosti o přijetí do pracovního poměru, na jakékoliv další informace, které nám poskytnete v souvislosti se svou žádostí a na jakékoliv informace získané o Vaší osobě od jiného zdroje, jako jsou dřívější zaměstnavatelé, další doporučení, firmy poskytující informace o úvěruschopnosti, bezpečnostní firmy a další zdroje. Při náboru zaměstnanců AG FOODS Group a.s. tyto údaje zpracovává a vaši žádost a osobní údaje poskytne také dalším společnostem v rámci AG FOODS Group a.s. i externím společnostem, které s námi při náboru zaměstnanců spolupracují.

Kdo má přístup k Vašim údajům?
K Vašim osobním údajům budou mít přístup pouze náboroví pracovníci AG FOODS Group a.s. (a relevantní vedoucí pracovníci). Vaše osobní údaje se budou používat pouze v AG FOODS Group a.s. a nebudou odhaleny žádné třetí straně.

Jak dlouho si AG FOODS Group a.s. ponechá vaše údaje?
Osobní údaje jakéhokoliv uchazeče o zaměstnání budou uchovány v dtb. po dobu 12 měsíců od poslední aktualizace provedené uchazečem. Při žádosti o zaměstnání si můžete vybrat, zda chcete, abychom si Vaše údaje po uplynutí 12 měsíců od Vaší poslední aktualizace ponechali pro další případné nabídky pracovních míst. Uvítáme, když budou naši uchazeči svá data aktualizovat podle potřeby.


KONTAKTUJTE NÁS

AG FOODS Group a.s.
Personální oddělení – Hana Blažková
Košíkov 72
595 01 Velká Bíteš
nebo na e-mail: jobs@agfoods.eu

Dotazník pro uchazeče o zaměstnání ve společnosti AG FOODS Group a. s.