Camellia Tea

camelliateaNový čajový koncept CAMELLIA TEA od naší společnosti představuje moderní, elegantní pojetí s důrazem na prezentaci čajů v gastronomii tak, aby upoutal pozornost širokého spektra zákazníků. Čajová řada je určená výhradně pro hotely, restaurace, kavárny a ostatní gastronomická zařízení.

Snoubí v sobě prvky moderního designu, netradiční a současně inovativně pojatou prezentaci čajů a předně prémiovou kvalitu čajových směsí. Využitím zajímavých, neobvyklých materiálů navodí pocit lehkosti a čistoty, které jsou synonymem pro samotnou konzumaci čajů.

Více informací naleznete na stránkách www.camellia-tea.eu


Teekanne Selection 1882

teekanne2Nabídněte Vašim zákazníkům zcela novou dimenzi čajů. S Teekanne selection 1882, nabízíme čajovou specialitu, sypaný čaj, v té nejvyšší kvalitě. Nově, v luxusních čajových sáčcích. Teekanne selection 1882 je opravdovým chuťovým zážitkem. Pro skutečného milovníka čajů se jedná o opravdový čajový obřad. Velkou výhodou je optimální porcování k dosažení ideální chuti. Zákazník tak může získat maximum, co čaj nabízí. Více prostoru pro nejlepší chuť. Luxusní čajový sáček poskytuje čaji více prostoru, aby mohl plně rozvinout svou chuť a aroma.