10 Leden 2014
Kategorie: Aktuality
10 ledna 2014,
 Off

zodm_logoJiž za několik dní odstartuje v pořadí již 6. ročník zimní olympiády dětí a mládeže, který pro tento rok hostí kraj Vysočina. Olympijský oheň zapálí 19. 1. 2014 na zimním stadionu Kotlina v Havlíčkově Brodě kompletní čtyřka stříbrné štafety z Olympijských her v Sarajevu 1984: Květa Jeriová – Pecková, Dagmar Švubová – Hromádková, Blanka Paulů a Gabriela Svobodová.

Olympiáda dětí a mládeže, která letos proběhne od 19. – 24. ledna 2014, je jednou z největších žákovských sportovních akcí  v České republice a jejím garantem je Český olympijský výbor.

Přes 1200 sportovců doprovázených týmem 200 trenérů změří své síly v několika disciplínách: Běžecké lyžování, Alpské lyžování, Krasobruslení, Snowboarding, Biatlon a Lední hokej.

AG FOODS jako jeden z oficiálních partnerů kraje bude přitom. Naše společnost zajistí pitný režim pro mladé sportovce a jejich doprovod, a to jak v rámci stravovacích zařízení, kde se budou jednotlivé výpravy stravovat, tak na sportovištích, kde se budou odehrávat četné sportovní disciplíny.

Přejeme všem sportovcům hodně štěstí a především nezapomenutelné zážitky!

Fandíme vám!

Více informací naleznete na www.odm2014.cz