Bencini Caffé

Jedinečná harmónia v každej šálke

Základ Bencini Caffé je tvorený prémiovou zmesou kávy pripravenou na mieru v pražiarni s mnohoročnými skúsenosťami v obore. Profil zmesi korešponduje s aktuálnymi trendami predovšetkým stredoeurópskych trhov. Celý kávový koncept potom tvorí unikátne spojenie chuti kávy a mladistvého, nekonvenčného pojatia designu značky.

Vďaka svojmu zapracovaniu a charakteristickým prvkom je možné Bencini Caffé servírovať niekoľkými spôsobmi a vždy upúta pozornosť milovníkov kávy.

Možno ho využiť v kaviarňach alebo reštauráciách, kde sa káva servíruje tradičným spôsobom a to v porceláne s príslušnými doplnkami.

Pre tieto účely máme v ponuke kvalitný kávový servis v modernom designe, vrátane netradičných doplnkov ku káve v podobe lahodnej karamelovej wafle.

Ďalšou možnosťou, ako je možné Bencini Caffé ponúknuť kávovým nadšencom, je prostredníctvom predajného konceptu “Coffee to go”. Súčasťou našej ponuky sú preto kvalitné papierové tégliky vrátane viečok v designu Bencini Caffé a bohatá marketingová podpora pripravená na mieru každému zákazníkovi.

Bencini Caffé tak nie je iba synonymom pre kávu prémiovej kvality, ale moderným, komplexným riešením, ktoré udáva od doby svojho uvedenia na trh nový smer a získalo celú radu spokojných zákazníkov.

Bencini Caffé je unikátne výberom zŕn, ktoré Vám garantujú najvyššiu kvalitu v každej šálke. Jedinečnosť kávy je zvýraznená pražením u tradičného výrobcu, ktorý je synonymom špičkového espressa nielen v Taliansku.

Na mieru pripravená kávová zmes, poctivo vybraných kávových zŕn, je namiešaná z vysokopercentnej brazílskej a stredoamerickej Arabiky a Robusty z výberových plantáží Ázijského regiónu.

Bencini Caffé je charakteristické svoju vyváženou, mierne nasladlou aromatickou chuťou zemitých tónov, ktorá je vhodná pre široké použitie v gastronómii akéhokoľvek druhu.

Svoje uplatnenie nájde predovšetkým pri príprave mliečnych špecialít, ale zákazníci určite ocenia taktiež unikátny profil krátkeho espressa.

Základný profil kávy:

  • vyvážená, mierne nasladlá chuť
  • príjemná aróma plná ovocných tónov
  • vynikajúca crema
  • ideálna, ako pre prípravu mliečnych špecialít, tak i krátkych káv

Zem pôvodu kávových zŕn:

Charakteristika kávy v šálke:

Doplnky a podpora

Bencini Caffé venuje veľkú pozornosť vlastnému image značky a nielen preto ponúka rad svojich produktov a doplnkov pre prípravu a servírovanie kávy, vypracovanú do najmenšieho detailu.

Doplnky ku káve
ks v balení
Bencini wafle
200
Bencini cukor biely
1000
Bencini cukor trstinový
1000
Bencini smotana do kávy
120

Kávový servis je charakteristický modernou, nekonvenčnou líniou zvýrazňujúcu tvar porcelánu.

Porcelán Bencini Caffé
ks v balení
Bencini Caffé šálka Espresso
6
Bencini Caffé šálka Lungo
6
Bencini Caffé šálka Cappuccino
6
Bencini Caffé pohár Latté Macchiatto
12
Pohár na vodu 9 ml
12
Mliekovka
6
Oválna podtácka – nerez, 27 cm
1

Koncept „coffee to go” – papierové kelímky Bencini Caffé.

Doplnky "to go"
ks v balení
Bencini Caffé kelímok 0,1 l
80
Bencini Caffé kelímok 0,15 l
100
Bencini Caffé kelímok 0,2 l
30
Bencini Caffé kelímok 0,3 l
65
Viečko Coffe to GO
100

Propagačné predmety

Podpora
ks v balení
Bencini Caffé inzertka
15
Bencini Caffé servítky
500
Bencini Caffé plagát A2
1
Bencini Caffé zdobítka
1
Bencini Caffé prepisovačka
1
Polokošel'a Bencini Caffe
1
Take a break, have a coffee and BE IN with Bencin Caffé