Bencini Caffé

Jedinečná harmonie v každém šálku

Základ Bencini Caffé je tvořen prémiovou směsí kávy připravenou na míru v pražírně s mnohaletými zkušenosti v oboru. Profil směsi koresponduje s aktuálními trendy především středoevropských trhů. Celý kávový koncept poté tvoří unikátní spojení chuti kávy a mladistvého, nekonvenčního pojetí designu značky.

Díky svému zpracování a charakteristickým prvkům je možné Bencini Caffé servírovat několika způsoby a vždy upoutá pozornost milovníků kávy.

Lze jej využít v kavárnách nebo restauracích, kde se káva servíruje tradičním způsobem a to v porcelánu s příslušnými doplňky.

Pro tyto účely máme v nabídce kvalitní kávový servis v moderním designu, včetně netradičních doplňků ke kávě v podobě lahodné karamelové wafle.

Další možností, jak lze Bencini Caffé nabídnout kávových nadšencům, je prostřednictvím prodejního konceptu “Coffee to go”. Součástí naší nabídky jsou proto kvalitní papírové kelímky včetně víček v designu Bencini Caffé a bohatá marketingová podpora připravená na míru každému zákazníkovi.

Bencini Caffé tak není pouze synonymem pro kávu prémiové kvality, ale moderním, komplexním řešením, které udává od doby svého uvedení na trh nový směr a získalo celou řadu spokojených zákazníků.

Bencini Caffé je unikátním výběrem zrn, které Vám garantují nejvyšší kvalitu v každém šálku. Jedinečnost kávy je zvýrazněna pražením u tradičního výrobce, který je synonymem špičkového espressa nejen v Itálii.

Na míru připravená kávová směs, pečlivě vybraných kávových zrn, je namíchána z vysokoprocentní brazilské a středoamerické Arabiky a Robusty z výběrových plantáží Asijského regionu.

Bencini Caffé je charakteristické svojí vyváženou, mírně nasládlou aromatickou chutí zemitých tónů, která je vhodná pro široké použití v gastronomii jakéhokoliv druhu.

Své uplatnění najde především při přípravě mléčných specialit, ale zákazníci zajisté ocení též unikátní profil krátkého espressa.

Základní profil kávy:

  • vyvážená, mírně nasládlá chuť
  • příjemné aroma plné ovocných tónů
  • vynikající crema
  • ideální, jak pro přípravu mléčných specialit, tak i krátkých káv

Země původu kávových zrn:

Charakteristika kávy v šálku:

Doplňky a podpora

Bencini Caffé věnuje velkou pozornost vlastní image značky a nejen proto nabízí řadu svých produktů a doplňků pro přípravu a servírování kávy, vypracovanou do nejmenšího detailu.

Doplňky ke kávě
ks v balení
Bencini wafle
200
Bencini cukr bílý
1000
Bencini cukr třtinový
1000
Bencini smetana do kávy
120

Kávový servis je charakteristický moderní, nekonvenční linií podtrhující tvar porcelánu.

Porcelán Bencini Caffé
ks v balení
Bencini Caffé šálek Espresso
6
Bencini Caffé šálek Lungo
6
Bencini Caffé šálek Cappuccino
6
Bencini Caffé sklenice Latté Macchiatto
12
Sklenička na vodu 9 ml
12
Mlékovka
6
Oválný podtácek – nerez, 27 cm
1

Koncept „coffee to go” – papírové kelímky Bencini Caffé.

Doplňky "to go"
ks v balení
Bencini Caffé kelímek 0,1 l
80
Bencini Caffé kelímek 0,2 l
30
Bencini Caffé kelímek 0,3 l
65
Víčko Coffee to GO
100

Propagační předměty

Podpora
ks v balení
Bencini Caffé inzertka
15
Bencini Caffé ubrousky
500
Bencini Caffé plakát A2
1
Bencini Caffé zdobítka
1
Bencini Caffé propiska
1
Polokošile Bencini Caffé
1
Take a break, have a coffee and BE IN with Bencin Caffé